logowanie koszyk
Wymiana i zwrot

Wymiana i zwrot

 

WYMIANA

 

Jeśli chcesz dokonać wymiany, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza wymiany. Jesteśmy pewni, że znajdziemy dla Ciebie inny rozmiar lub model.

 

ZWROT


Poczta Polska
Przesyłki należy kierować na adres:

Sklep Schaffa
Al. KEN 97, lokal UH-5
02-722 Warszawa

Zwroty i reklamacje prosimy przesyłać zwykłą paczką pocztową za potwierdzeniem odbioru (nie listem poleconym) lub za pośrednictwem kuriera.
Do odsyłanego obuwia prosimy dołączyć paragon oraz dane potrzebne do zwrotu pieniędzy. Skorzystaj z przygotowanego formularzu zwrotu. Sklep po otrzymaniu przesyłki skontaktuje się z nadwcą paczki drogą mailową - na adres wskazany przy składaniu zamówienia. Sklep SchaffaConcept.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. 
 

Możesz też skorzystać z usługi szybkich zwrotów, realizowanej przez Paczkomaty InPost.
Wystarczy, że na stronie szybkiezwroty.pl/schaffashoes wypełnisz formularz. Następnie przygotuj paczkę do nadania. Dołącz do niej wydrukowany i uzupełniony formularz zwrotu. Wkrótce otrzymasz potwierdzenie Twojego zgłoszenia oraz kod nadania. Udaj się do najbliższego paczkomatu i nadaj przesyłkę, wykorzystując kod nadania, który wcześniej otrzymałeś. W ciągu 14 dni od otrzymania Twojej przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy.

do góry